Dobry spot reklamowy? Nasze doświadczenie pozwoli stworzyć film promocyjny firmy, który Cię wyróżni

nagrywanie i montaż filmów
montowanie filmów

Razem z naszym Klientem tworzymy koncept filmu, ponieważ najważniejsza jest wspólna wizja i zamysł całego projektu. Zaczynając, od loga poprzez wizerunek, kończąc na samym produkcie - to dla nas spójna, autentyczna całość. Nie działamy na schematach, ponieważ uważamy, ze tylko twórcza ciekawość oraz działania dynamiczne i nowatorskie mogą przynieść pożądany rezultat. Możemy rozpocząć współpracę na każdym etapie i zawsze odnajdziemy się w każdej sytuacji. Pracujemy tak, by zawsze z satysfakcją pochwalić się każdym kolejnym etapem działań. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet

klip wideo

Tworzymy kreatywne filmy

promocyjne oraz teledyski

Tworzymy całość: ujęcia, filmy i mastershoty oraz odpowiadamy za ich montaż. Czerpiemy inspiracje tylko od najlepszych w branżny. Dzięki doświadczeniu, zawsze  odnajdujemy się w danej sytuacji. Korekcja kolorów, postprodukcja czy końcowy montaż to nie problem. Wolny czas poświęcamy na samodoskonaleniu i powiększaniu naszego portfolio o  nowe trendy w dziedzinie operatorskiej jak i samej postprodukcji. Sztuka filmowania oraz fotografia jest naszą pasją i pracą od wielu lat. 

Robert Gałązka

- Operator kamery

- Montażysta

- Reżyseria

PixelFilms - Produkcja filmowa,

filmy promocyjne, reklamowe i teledyski

 

PixelFilms to więcej niż film, więcej niż sam dźwięk i  więcejniż jedno słowo. Każdy nasz materiał filmowy tworzymy z pasją. Każda produkcja powstaje w oparciu o umiejętne i doświadczenie zebrane w ciągu lat. Wykorzystujemy poszczególne elementy obrazu i dźwięku, aby połączyć je w efektowną całość. Gra słowem, perfekcyjny lektor i obraz na najwyższym poziomie, oryginalne utwory dźwiękowe – tylko i aż to pozwala tworzyć nam niesamowite i niepowtarzalne klipy video, filmy promocyjne, reklamowe oraz spoty, animacje, itp. 

 

We współpracy jesteśmy elastyczni. Niezbędne konsultacje przed rozpoczęciem produkcji filmowej zapewniają nam niezbędną wiedzę do tworzenia video. Podczas tych rozmów ustalamy wszelkie szczegóły tak, aby sprostać wszelkim wymaganiom założonym przez klienta. Spełnienie jego oczekiwań to dla nas priorytet. Dowiadujemy się jaki styl muszą mieć nasze filmy i animacje. Niezbędnie ustalenia to charakter danego filmu - czy będą to spoty promocyjne, produktowe, czy może ściśle określony materiał.

 

To do oczekiwań naszych Klientów oraz wybranego przez nich rozwiązania i charakteru danego filmu dostosowujemy nasze działania. Na każdym etapie współpracy zapewniamy bezpośredni kontakt, konsultację oraz pomoc – zaczynając od samego zarysu projektu, poprzez realizację, kończąc na postprodukcji. Dbamy o estetykę i profesjonalne wykonanie powierzonych zadań. 

Kontakt

Blog

O nas

Film ślubny

Portfolio

Oferta

Home

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

KONTAKT

 

biuro@pixelfilms.pl

504 417 836        

www.pixelfilms.pl

PixelFilms.pl - produkcja filmów reklamowych, promocyjnych i teledysków muzycznych. Filmy weselne – Garwolin | Warszawa

© 2021 Pixelfilms.pl - All rights reserved