Film ślubny - oferta

Powrót

Niezwykły film ślubny

kamerzysta, którego zapamiętacie!

filmowanie ślubów
dron na wesele

Nowoczesne filmowanie wesel i ślubów wymaga zabiegów i technik, które zachwycą widza. Podstawową z nich jest filmowanie wesel i ślubów z drona. Daje to nam wspaniałą perspektywę i doskonale uzupełnia tradycyjne ujęcia ślubne.

 

Co filmujemy z drona:

 - przyjazd pary młodej do kościoła

 - powitanie przez gości
 - życzenia po ceremonii
 - odjazd pary młodej z pod kościoła
 - przyjazd pod salę weselną
 - ujęcia plenerowe najbliższej okolicy

WYKORZYSTANIE DRONA POZWALA NA UZYSKANIE WYJĄTKOWEJ PERSPEKTYWY

film ślubny

Mamy ukończony kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer, który jest wymagany do filmowania podczas uroczystości kościelnych.  Wiemy kiedy można, a kiedy nie powinno się nagrywać i jak należy poruszać się po kościele, aby nie zakłócić ceremonii ślubnej.

Jeśli słowo - kamerzysta… kojarzy Ci się z niemodnym wideofilmowaniem i tymi wszystkimi ciągnącymi się w nieskończoność filmami, pełnymi kiczowatych, niemodnych efektów to zapomnij! Można to zrobić inaczej!

 

Dla PixelFilms filmowanie to coś więcej niż tylko sama praca. Zajmujemy się tworzeniem rodzinnych historii, wspomnień z wielu najważniejszych wydarzeń Waszego życia. Tworzymy pełne emocji pamiątki, które zostaną z Wami na całe życie! Pracujemy na terenie Garwolina, Warszawy, Lublina a tak naprawdę na terenie całej Polski. Największe wyróżnienie dla nas to zadowolenie samych klientów, którzy oglądając film ślubny czy teledysk przenoszą się jeszcze raz to tego wydarzenia

 

Profesjonalne wideofilmowanie to coś więcej niż tylko rejestrowanie odpowiednich momentów czy wydarzeń. To gromadzenie uczuć, niepowtarzalnej atmosfery, która jest z nami w tym dniu.To zadanie jest niezwykle ekscytujące, ale zarazem trudne i delikatne. PixelFilms działająca na terenie Garwolina, Warszawy i okolic doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dbamy o to, aby nasza kamera rejestrowała to co najważniejsze i nie ominęła żadnego istotnego momentu. Mamy świadomość, że jest to stresujący dzień, dlatego działamy tak, aby każda filmowana osoba czuła się lekko i komfortowo oddając ich piękno i jednocześnie nie wywołując dyskomfort filmowanych osób.

 

Nie czekaj! Bądź kolejnym zadowolonym klientem PixelFilms!

Bardzo się Cieszymy, że zainteresowaliście się naszą ofertą! Przed Wami jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu, dlatego zaszczytem byłoby towarzyszenie Wam oraz stworzenie czegoś wyjątkowego. Pragniemy więc, aby uwiecznione przez nas momenty budziły w Was piękne wspomnienia przez długie lata!

wideofilmowanie wesel

Zastanów się...

 

... przez moment, czy nie wspaniale byłoby posłuchać i zobaczyć Waszych rodziców, którzy przysięgają sobie miłość w kościele? Popatrzeć jak wpatrzeni w siebie tańczą swój pierwszy tanieć czy kroją swój wymarzony tort weselny? Niestety czas leci i zostaje tylko trochę wyblakniętych fotografii. Oczywiście przepięknych i niesamowitych, jednak nawet kilka albumów z takimi zdjęciami nie odda chociaż w małym stopniu emocji jaki niesie za sobą Wasz film ślubny.

 

​Myślę, że moglibyśmy Was teraz zanudzić obietnicami jacy to jesteśmy najlepsi w branży, jakiego to nie mamy sprzętu do filmowania, gdzie nagrywaliśmy i dla jakich Par pracowaliśmy. My szanujemy Wasz czas jak tylko możemy i wiemy, że w internecie jest wiele ofert, wiele stron przez, które musicie się przedrzeć, aby wybrać tę najlepszą. Dlatego właśnie proponujemy Wam drogę na skróty i tylko jedno kliknięcie dzieli Was od wysłania do nas zapytania ofertowego. Klikajcie w zakładkę kontakt! :)

Chcesz mieć wymażony film ślubny? Pixelfilms to coś więcej niż zwykły kamerzysta na wesele.

 

Kamerzysta wesele, kamerzysta ślubny… te określenia nie odzwierciedlają tego co robimy. PixelFilms to coś więcej niż zwykły kamerzysta i dużo więcej niż standardowe wideofilmowanie wesel. Staramy się tworzyć filmy z pasji i chcemy, aby każda nasza realizacja czy ta weselna czy jakakolwiek inna była niepowtarzalna i niezapominania przez Państwa Młodych. Pragniemy żeby stworzony przez nas film ślubny, odzwierciedlał charakter danej pary młodej i wyjątkowego dla nich dnia. Zdobyte przez nas doświadczenie w branży pozwoliło nam nabyć delikatności i subtelności w pracy z Parami Młodymi. Wiemy, że każda Para jest inna dlatego dbamy o samopoczucie naszych klientów. Jeśli tylko możemy chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem, żeby w tym najważniejszym dniu uchronić Państwa przed prostymi błędami czy wpadkami. Dokładamy wszelkich starań by zarówno sam dzień ślubu jak również film ślubny oraz teledysk ślubny były dokładnie takie jak sobie Państwo wymarzycie.

Film ślubny - oferta

PixelFilms - Artystyczne filmy ślubne

 

Razem z Tobą tworzymy wspomnienia

filmowanie wesel

Kontakt

Blog

O nas

Film ślubny

Portfolio

Oferta

Home

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

KONTAKT

 

biuro@pixelfilms.pl

504 417 836        

www.pixelfilms.pl

PixelFilms.pl - produkcja filmów reklamowych, promocyjnych i teledysków muzycznych. Filmy weselne – Garwolin | Warszawa

© 2021 Pixelfilms.pl - All rights reserved