animowane filmy reklamowe

Posiadamy uprawnienia UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego 

oraz ubezpieczenie OC niezbędne do wykonywania lotów komercyjnych

 - DJI Ronin S -

 

 - Statyw do kamer -

- Zoom H6 Black -

 - Rode VideoMic GO - 

- Rode VideoMicro - 

- Panasonic 12-35 mm F2.8 -

- Panasonic 35-100 mm F2.8

- Sigma 16mm F1.4 - 

- Panasonic 42,5mm F1.7 -

 - Panasonic Lumix GH5 -

 

  - Panasonic Lumix GH5S -

nagrywanie wesel
kamerowanie wesel
filmy reklamowe produkcja
filmiki reklamowe

Zapraszamy do kontaktu

Inne

 

Wymienione sprzęty to oczywiście nie wszystko. Posiadamy własne adaotery, przedłużacze oraz cale okablowanie.  Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy dotrzeć niemalże wszędzie. Posiadamy nieograniczoną pamięć zapisu na najlepszych i najszybszych kartach dostępnych na rynku oraz wielkim zapasem energii w postaci baterii. Tylko bezawaryjny sprzęt daje nam pewność, że praca w trudnych warunkach nas nigdy nie zaskoczy i nic nie stanie się podczas ważnego momentu ujęcia. 

Stabilizacja

 

Stabilne ujęcia w czasie ruchu to jedno z ważniejszych zagadnień, które występuję w filmie. Do realizacji zdecydowanej większości ujęć sam aparat nie wystarczy. Potrzebujemy sprzętu, który usprawni cały proces i pracę operatora. Do tej grupy należą m.in. wszelkiego rodzaju stabilizatory czy statywy ułatwiające filmowanie z ręki oraz w trakcie dynamicznych ujęć

Stabilizacja?

Portfolio

wideofilmowanie ślubów

Filmowanie dronem - DJI Phantom 4 Pro

 

Oferujemy kompleksowe usługi filmowania z lotu ptaka i fotografowania za pomocą dronów czyli bezzałogowych statków powietrznych. Posiadamy najlepszy sprzęt na rynku bezzałogowych statków powietrznych firmy DJI. Dzięki wysokiej jakości kamer możemy zapewnić profesjonalne materiały foto-wideo. Filmy i zdjęcia promocyjne z drona zapewnią nietuzinkową reklamę, która może być skierowana do firm, deweloperów, instytucji czy ośrodków wypoczynkowych. Tworzymy produkcje filmowe bazuje na nagraniach z drona. Tworzymy różnorodne produkcje filmowe: filmy produktowe, promocyjne, eventowe czy weselne. Zajmujemy się prezentacją obiektów oraz nieruchomości. Oprócz samej usługi filmowania dronem, zapewniamy postprodukcję na profesjonalnym poziomie. Zajmujemy się montażem video, gradacją i korekcją kolorów, udźwiękowieniem oraz wzbogaceniem filmu o animacje 2D, 3D oraz szerokim zakresem efektów specjalnych. Filmowanie dronem to nasza praca i największa pasja. Oferujemy profesjonalne filmowanie z powietrza czyli z lotu ptaka

Filmowanie dronem to nasza praca i największa pasja. Oferujemy profesjonalne filmowanie z powietrza czyli z lotu ptaka

kamerowanie dronem

Dźwięk

 

Profesjonalna jakość dźwięku niezależna od położenia operatora. Na planie ważna jest obecność sprzętu który umożliwi rejestrację dźwięku wysokiej jakości.

Obiektywy

 

Szeroka gama obiektywów pozwala zrealizowac ujęcie każdego rodzaju. Od efektywnych ujęć z bliska po ujęcia z daleka.

Kamery

 

Nasze produkcje wykonujemy za pomocą bezlusterkowców firmy Panasonic dzięki temu uzyskujemy filmowy wygląd obrazu oraz wysoką jakość.

nagrywanie wesel

Sprzęt którym dysponujemy pochodzi z najwyższej półki i jest używany w najważniejszych produkcjach filmowych. Kamery nagrywające w rozdzielczości 4K czy UltraHD to już standard w naszej ofercie. Większość nagrań robimy na kamerach serii Panasonic Lumix dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować Ci materiał doskonałej jakości w rozsądnej cenie!

Nasz sprzęt

Kontakt

Blog

O nas

Film ślubny

Portfolio

Oferta

Home

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

KONTAKT

 

biuro@pixelfilms.pl

504 417 836        

www.pixelfilms.pl

PixelFilms.pl - produkcja filmów reklamowych, promocyjnych i teledysków muzycznych. Filmy weselne – Garwolin | Warszawa

© 2021 Pixelfilms.pl - All rights reserved