filmowanie z drona

Filmowanie z drona - najwyższa jakość usług

Tworzymy zespół pasjonatów nowych technologii. Jesteśmy zawodowcami w swojej kategorii. Filmowanie dronem to nasze główne zajęcie. Nagrywamy dronem marki DJI czyli najlepszym sprzętem dostępnym na rynku. Możemy kręcić filmy z ziemi dzięki zastosowaniu stabilizatorów i gimbali, kamer typu GoPro, sliderów i innych narzędzi pozwalających uchwycić ujęcie z nowej zaskakującej perspektywy.

 

Posiadamy certyfikat BSP czyli bezzałogowych statków powietrznych tzw. dronów z obowiązkowym świadectwem kwalifikacji wydanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego

 

Tworzymy niesamowite ujęcia filmowe i telewizyjne w najlepszej dostępnej jakości 4K. Nasz dron wyposażony jest w kamerę 20 MPix z 1-calowym sensorem CMOS zdolnym do kręcenia materiału w 4k/60fps

 

​Wykonujemy zdjęcia i filmy z drona na terenie Warszawy, Garwolina i okolic, jak również w całej Polsce. Nasze usługi to nie tylko zdjęcia i filmy z drona w surowe postaci, ale też montaż, postprodukcja filmów promocyjnych, reklamowych, korporacyjnych oraz cała obsługa video dla firm.

 

Ponad to zajmujemy się inspekcją trudno dostępnych lub niedostępnych z ziemi obiektów inżynieryjnych takich jako gazociągi, budowy autostrad, budynków, fabryk, hut czy wysokich kominów.

Każde nasze zlecenie traktujemy ​indywidualnie. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami na terenie całej Polski.

Posiadamy niezbędne świadectwa kwalifikacji Operatora Bezzałogowego Statku Powietrznego UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, orzeczenie lotniczo - lekarskie oraz ubezpieczenie lotnicze. Wszystkie nasze działania są organizowane zgodnie z prawem.

videoklip

Koszty

 

Koszt użycia drona jest o wiele niższy niż użycie innych obiektów latających jak samolot czy helikopter. Ceny wylotu drona zależą od danego projektu, ale cena nie nieporównanie mniejsza niż jakiekolwiek inne nagrywanie z powietrza.

Zalety wykorzystania drona

Perspektywa

 

Odpowiednia dobrana perspektywa to niemal połowa sukcesu przy filmowaniu i fotografii z powietrza. Ma ona ogromne znaczenie i sprawia, że każde ujęcie będzie zapadać w pamięć. Dzięki wykorzystaniu drona ujęcia będą nie tylko cieszyć oko, ale również urozmaicać filmy kręcone z ziemi.

Czas

 

Użycie drona to przede wszystkim duża oszczędność czasu. Star i lądowanie może odbywać się niemal w dowolnym miejscu, a jego małe rozmiary pozwalają na szybki transport. Dron pozwala na wykonywanie porządnych przez klienta materiałów o każdej potrze zarówno w dzień jak i w nocy dzięki wykorzystaniu wbudowanemu oświetleniu.

Portfolio

Kontakt

Ulepszona kamera jest wyposażona w 1-calowy, 20-magapikselowy sensor CMOS zdolny do kręcenia materiału w 4k/60fps i robienia zdjęć seryjnych w 14 klatkach. Pierwszy raz w historii DJI zastosowano mechaniczną migawkę, eliminującą efekt "rolling shutter", czyli zakrzywienia obrazu, występującego podczas robienia zdjęć w szybkim ruchu. Video wspiera kodowanie H.264 4K w 60 klatkach i H.265 w 30 klatkach, z prędkością zapisu 100 Mb/s w obu przypadkach. Zastosowano optykę F2.8 o ogniskowej 24mm, składającą się z 8 elementów, w tym 2 asferycznych.

Powrót

Kontakt

Blog

O nas

Film ślubny

Portfolio

Oferta

Home

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

KONTAKT

 

biuro@pixelfilms.pl

504 417 836        

www.pixelfilms.pl

PixelFilms.pl - produkcja filmów reklamowych, promocyjnych i teledysków muzycznych. Filmy weselne – Garwolin | Warszawa

© 2021 Pixelfilms.pl - All rights reserved